Eerste Divisie • 14. HaftaFC OSS - Waalwijk maç tahmini, canlı skor ve oranlar 06.11.2026
FC OSS - Waalwijk: kısaca
FC OSS - Waalwijk maçı 6 Kasım 2026, Cuma, saat 22:00 (TSİ) başlayacak. Karşılaşma Eerste Divisie 14. Hafta maçıdır. Stadyum: Frans Heesen Stadion, Os. Skorpusula tahmini: Kazanan: FC OSS. Kazanma olasılıkları: FC OSS 45%, beraberlik 45%, Waalwijk 10%. En iyi 1X2 oranları: 1 – 3.80, X – 4.00, 2 – 1.92.
Maç bilgileri
- Turnuva
- Hollanda · Eerste Divisie
- Tur
- 14. Hafta
- Başlama
- 6 Kasım 2026, Cuma 22:00 (TSİ)
- Stadyum
- Frans Heesen Stadion, Os
- Kapasite
- 4.700 kişi
- Zemin
- Suni çim
Sık sorulan sorular
FC OSS - Waalwijk maçı ne zaman?
Maç 6 Kasım 2026, Cuma, saat 22:00 (TSİ) başlıyor.
FC OSS - Waalwijk maçı hangi stadyumda?
Frans Heesen Stadion (Os), kapasite 4.700 kişi.
FC OSS - Waalwijk maçı hangi turnuvada?
Eerste Divisie, 14. Hafta.
FC OSS - Waalwijk maç tahmini nedir?
İstatistiksel modele göre öneri: Kazanan: FC OSS. Olasılıklar: FC OSS 45%, beraberlik 45%, Waalwijk 10%. Tahminler kesin sonuç garantisi vermez.
Kazanma olasılıkları
- Öneri
- Kazanan: FC OSS
- Favori
- FC OSS
- Gol beklentisi
- FC OSS 3.5 Alt · Waalwijk 1.5 Alt
Güç karşılaştırması
Sezon karşılaştırması (lig)
| FC OSS | Waalwijk | |
|---|---|---|
| 13 | Oynanan | 13 |
| 4 | Galibiyet | 3 |
| 1 | Beraberlik | 7 |
| 8 | Mağlubiyet | 3 |
| 19 | Atılan gol | 22 |
| 22 | Yenilen gol | 19 |
| 1 | Gol yemeden | 1 |
| GGMBM | Son form | BMBBM |
Tahminler istatistiksel modellere dayanır, kesin sonuç garantisi vermez.
Oran karşılaştırması
| Bahis şirketi | 1 | X | 2 | 2.5 Alt | 2.5 Üst | KG Var | KG Yok |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 3.60 | 3.60 | 1.85 | – | – | 1.50 | 2.50 |
| Bet365 | 3.80 | 4.00 | 1.83 | 2.40 | 1.53 | 1.53 | 2.38 |
| Marathonbet | 3.48 | 3.78 | 1.87 | 2.35 | 1.47 | 1.46 | 2.49 |
| Betfair | 3.60 | 3.80 | 1.91 | 2.55 | 1.50 | 1.47 | 2.63 |
| BetVictor | 3.60 | 3.80 | 1.83 | 2.31 | 1.52 | 1.47 | 2.45 |
| Pinnacle | 3.73 | 3.89 | 1.85 | 2.44 | 1.54 | – | – |
| SBO | 3.21 | 3.36 | 1.85 | – | – | – | – |
| 1xBet | 3.50 | 3.78 | 1.89 | 2.35 | 1.47 | 1.46 | 2.53 |
| Betano | 3.65 | 3.75 | 1.88 | 2.37 | 1.57 | 1.50 | 2.40 |
| Dafabet | 3.75 | 3.85 | 1.92 | – | – | – | – |
Yeşil: en yüksek oran. ▲▼: Skorpusula'nın ilk kaydettiği orana göre değişim. Oranlar değişebilir.
Bahis siteleri
Aralarındaki maçlar (son 9)
Atılan goller: FC OSS 10 – 20 Waalwijk
0MS21 Kasım
0MS2 Temmuz
3MS13 Ocak
2MS12 Ekim
0MS6 Nisan
1MS24 Kasım
1MS10 Mart
0MS14 Ekim
5
Eerste Divisie: Regular season
| # | Takım | O | G | B | M | Av | P | Form |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 13 | 10 | 2 | 1 | 25 | 32 | GBGGB | |
| 2 | 13 | 9 | 1 | 3 | 15 | 28 | GGBGG | |
| 3 | 13 | 8 | 1 | 4 | 14 | 25 | GMMGG | |
| 4 | 13 | 7 | 4 | 2 | 5 | 25 | GGGBM | |
| 5 | 13 | 8 | 1 | 4 | 2 | 25 | MGGGB | |
| 6 | 13 | 7 | 3 | 3 | 5 | 24 | GBGGB | |
| 7 | 13 | 6 | 1 | 6 | 8 | 19 | MGBGM | |
| 8 | 13 | 5 | 3 | 5 | 2 | 18 | GBGGB | |
| 9 | 13 | 5 | 3 | 5 | -1 | 18 | BMGMB | |
| 10 | 13 | 5 | 2 | 6 | 4 | 17 | MGBMG | |
| 11 | 13 | 5 | 2 | 6 | -12 | 17 | MBMMM | |
| 12 | 13 | 3 | 7 | 3 | 3 | 16 | MBBMB | |
| 13 | 13 | 4 | 4 | 5 | -4 | 16 | MGMBM | |
| 14 | 13 | 4 | 3 | 6 | -10 | 15 | GBMGB | |
| 15 | 13 | 4 | 1 | 8 | -3 | 13 | MBMGG | |
| 16 | 13 | 3 | 4 | 6 | -11 | 13 | BBGMB | |
| 17 | 13 | 3 | 3 | 7 | -5 | 12 | GMMMB | |
| 18 | 13 | 3 | 2 | 8 | -10 | 11 | MMMMB | |
| 19 | 13 | 3 | 2 | 8 | -16 | 11 | MMGMB | |
| 20 | 13 | 3 | 1 | 9 | -11 | 10 | GMMMM |
Eerste Divisie: Period 1
| # | Takım | O | G | B | M | Av | P | Form |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 8 | 1 | 1 | 19 | 25 | GBGMG | |
| 2 | 10 | 7 | 1 | 2 | 15 | 22 | GGMGG | |
| 3 | 10 | 7 | 0 | 3 | 12 | 21 | GGMGG | |
| 4 | 10 | 6 | 1 | 3 | 4 | 19 | GBGMM | |
| 5 | 10 | 5 | 2 | 3 | 1 | 17 | GBGGM | |
| 6 | 10 | 4 | 4 | 2 | 2 | 16 | BMGBG | |
| 7 | 10 | 5 | 1 | 4 | -7 | 16 | MMGMM | |
| 8 | 10 | 5 | 0 | 5 | 5 | 15 | GMGMG | |
| 9 | 10 | 3 | 5 | 2 | 4 | 14 | MBMGG | |
| 10 | 10 | 4 | 2 | 4 | 0 | 14 | MBMGM | |
| 11 | 10 | 4 | 1 | 5 | 4 | 13 | MGBMG | |
| 12 | 10 | 3 | 4 | 3 | -2 | 13 | BMBMG | |
| 13 | 10 | 4 | 0 | 6 | 0 | 12 | GGMGM | |
| 14 | 10 | 3 | 2 | 5 | -4 | 11 | GBMGM | |
| 15 | 10 | 3 | 2 | 5 | -7 | 11 | MBMGG | |
| 16 | 10 | 3 | 2 | 5 | -10 | 11 | GBGMG | |
| 17 | 10 | 2 | 3 | 5 | -3 | 9 | MBMMG | |
| 18 | 10 | 2 | 2 | 6 | -12 | 8 | MBMMG | |
| 19 | 10 | 2 | 2 | 6 | -14 | 8 | MBGMM | |
| 20 | 10 | 2 | 1 | 7 | -7 | 7 | MMGGB |
Eerste Divisie: Period 2
| # | Takım | O | G | B | M | Av | P | Form |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3 | 0 | 0 | 3 | 9 | GGG | |
| 2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 7 | GBG | |
| 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 7 | GBG | |
| 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 7 | GBG | |
| 5 | 3 | 2 | 1 | 0 | 3 | 7 | GGB | |
| 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | -2 | 6 | MGG | |
| 7 | 3 | 1 | 2 | 0 | 1 | 5 | BBG | |
| 8 | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 4 | MGB | |
| 9 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | GBM | |
| 10 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | MGB | |
| 11 | 3 | 1 | 1 | 1 | -1 | 4 | BMG | |
| 12 | 3 | 1 | 0 | 2 | -1 | 3 | GMM | |
| 13 | 3 | 1 | 0 | 2 | -2 | 3 | MMG | |
| 14 | 3 | 1 | 0 | 2 | -2 | 3 | GMM | |
| 15 | 3 | 1 | 0 | 2 | -2 | 3 | MGM | |
| 16 | 3 | 1 | 0 | 2 | -4 | 3 | GMM | |
| 17 | 3 | 0 | 2 | 1 | -1 | 2 | MBB | |
| 18 | 3 | 0 | 1 | 2 | -3 | 1 | MBM | |
| 19 | 3 | 0 | 1 | 2 | -5 | 1 | MBM | |
| 20 | 3 | 0 | 0 | 3 | -3 | 0 | MMM |
Eerste Divisie: Period 3
| # | Takım | O | G | B | M | Av | P | Form |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Eerste Divisie: Period 4
| # | Takım | O | G | B | M | Av | P | Form |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 13 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 15 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 17 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 19 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
| 20 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Son güncelleme: · Veri kaynağı: API-Football
FC OSS
Waalwijk