League Two • 12. HaftaExeter City - Crewe maç tahmini, canlı skor ve oranlar 20.10.2026
Exeter City - Crewe: kısaca
Exeter City - Crewe maçı 20 Ekim 2026, Salı, saat 21:45 (TSİ) başlayacak. Karşılaşma League Two 12. Hafta maçıdır. Stadyum: St James Park, Exeter. Skorpusula tahmini: Combo Çifte şans: Exeter City veya beraberlik and 3.5 Alt goals. Kazanma olasılıkları: Exeter City 45%, beraberlik 45%, Crewe 10%. En iyi 1X2 oranları: 1 – 2.57, X – 3.30, 2 – 3.03.
Maç bilgileri
- Turnuva
- İngiltere · League Two
- Tur
- 12. Hafta
- Başlama
- 20 Ekim 2026, Salı 21:45 (TSİ)
- Stadyum
- St James Park, Exeter
Sık sorulan sorular
Exeter City - Crewe maçı ne zaman?
Maç 20 Ekim 2026, Salı, saat 21:45 (TSİ) başlıyor.
Exeter City - Crewe maçı hangi stadyumda?
St James Park (Exeter).
Exeter City - Crewe maçı hangi turnuvada?
League Two, 12. Hafta.
Exeter City - Crewe maç tahmini nedir?
İstatistiksel modele göre öneri: Combo Çifte şans: Exeter City veya beraberlik and 3.5 Alt goals. Olasılıklar: Exeter City 45%, beraberlik 45%, Crewe 10%. Tahminler kesin sonuç garantisi vermez.
Kazanma olasılıkları
- Öneri
- Combo Çifte şans: Exeter City veya beraberlik and 3.5 Alt goals
- Favori
- Exeter City (galibiyet veya beraberlik)
- Alt/Üst
- 3.5 Alt
- Gol beklentisi
- Exeter City 1.5 Alt · Crewe 1.5 Alt
Güç karşılaştırması
Sezon karşılaştırması (lig)
| Exeter City | Crewe | |
|---|---|---|
| 11 | Oynanan | 11 |
| 3 | Galibiyet | 5 |
| 4 | Beraberlik | 6 |
| 4 | Mağlubiyet | 0 |
| 6 | Atılan gol | 15 |
| 6 | Yenilen gol | 9 |
| 6 | Gol yemeden | 4 |
| BMGGB | Son form | BBGGG |
Tahminler istatistiksel modellere dayanır, kesin sonuç garantisi vermez.
Oran karşılaştırması
| Bahis şirketi | 1 | X | 2 | 2.5 Alt | 2.5 Üst | KG Var | KG Yok |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| William Hill | 2.45 | 2.90 | 2.88 | – | – | 1.83 | 1.91 |
| Bet365 | 2.50 | 3.25 | 2.70 | 1.67 | 2.15 | 1.83 | 1.83 |
| Marathonbet | 2.53 | 2.97 | 2.82 | 1.62 | 2.19 | 1.85 | 1.83 |
| Betfair | 2.50 | 3.30 | 2.80 | 1.67 | 2.15 | 1.90 | 1.90 |
| BetVictor | 2.55 | 3.20 | 2.80 | 1.63 | 2.10 | 1.85 | 1.83 |
| Pinnacle | 2.57 | 3.05 | 3.03 | 1.66 | 2.25 | – | – |
| SBO | 2.30 | 2.93 | 2.54 | 1.74 | 2.02 | – | – |
| 1xBet | 2.53 | 2.97 | 2.82 | 1.62 | 2.19 | 1.85 | 1.85 |
| Betano | 2.57 | 3.05 | 2.82 | 1.67 | 2.18 | 1.83 | 1.87 |
| Dafabet | 2.55 | 3.25 | 2.85 | – | – | – | – |
Yeşil: en yüksek oran. ▲▼: Skorpusula'nın ilk kaydettiği orana göre değişim. Oranlar değişebilir.
Bahis siteleri
Aralarındaki maçlar (son 8)
Atılan goller: Exeter City 14 – 6 Crewe
| # | Takım | O | G | B | M | Av | P | Form |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 8 | 1 | 3 | 7 | 25 | GGGGG | |
| 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 8 | 21 | MGGGG | |
| 3 | 12 | 5 | 6 | 1 | 4 | 21 | MGGGB | |
| 4 | 11 | 4 | 7 | 0 | 9 | 19 | GBBBG | |
| 5 | 12 | 5 | 3 | 4 | -1 | 18 | GMMMG | |
| 6 | 11 | 4 | 5 | 2 | 6 | 17 | BBBGM | |
| 7 | 12 | 4 | 5 | 3 | 3 | 17 | BMGBM | |
| 8 | 12 | 5 | 2 | 5 | -4 | 17 | GGMGB | |
| 9 | 12 | 4 | 4 | 4 | 2 | 16 | BMBGM | |
| 10 | 12 | 4 | 4 | 4 | 2 | 16 | GBGGM | |
| 11 | 12 | 3 | 6 | 3 | 1 | 15 | BGBGB | |
| 12 | 12 | 3 | 6 | 3 | 1 | 15 | BBGBG | |
| 13 | 12 | 3 | 6 | 3 | 0 | 15 | GMBMB | |
| 14 | 12 | 4 | 3 | 5 | -2 | 15 | BMBGG | |
| 15 | 12 | 4 | 3 | 5 | -3 | 15 | GBMMB | |
| 16 | 12 | 5 | 0 | 7 | -4 | 15 | MMMMG | |
| 17 | 12 | 3 | 5 | 4 | 0 | 14 | BMMMM | |
| 18 | 12 | 3 | 5 | 4 | -1 | 14 | MGBMM | |
| 19 | 11 | 2 | 6 | 3 | -3 | 12 | BBMBB | |
| 20 | 10 | 3 | 3 | 4 | -4 | 12 | BGGMG | |
| 21 | 11 | 3 | 2 | 6 | -4 | 11 | MGBMM | |
| 22 | 12 | 2 | 5 | 5 | -6 | 11 | BMMMB | |
| 23 | 10 | 2 | 4 | 4 | -2 | 10 | MGBMM | |
| 24 | 10 | 1 | 2 | 7 | -9 | 5 | MMBMM |
Son güncelleme: · Veri kaynağı: API-Football
Exeter City
Crewe