AFC Champions League Two • Grup 2. MaçMuharraq - Gol Gohar maç sonucu ve istatistikleri 14.10.2026
Muharraq - Gol Gohar: kısaca
Muharraq - Gol Gohar maçı 14 Ekim 2026 tarihinde AFC Champions League Two Grup 2. Maç kapsamında oynandı ve 2-0 sona erdi (ilk yarı 0-0). Stadyum: Bahrain National Stadium, Riffa. Hakem: Duy Lan Ngo, Vietnam. Goller: Muharraq: Rezende 48' (P), Tobares 90'.
Maç olayları
- 45+3'Milad KorSarı kart
- İlk yarı 0 - 0
- 46'Mohammad Erfan MasoumiSarı kart
- 48'⚽Arthur RezendePenaltı golü1 - 0
- 55'Mohammad Erfan MasoumiSarı kart
- 55'Mohammad Erfan MasoumiKırmızı kart
- 58'⇄↑ M. Zahedi↓ M. Kor
- 62'Soufian MahrouqSarı kart
- 66'⇄↑ A. Al Malood↓ M. Al Hardan
- 68'⇄↑ S. Nemati↓ M. Najjarian
- 69'⇄↑ M. Alinejad↓ M. Abbasi
- 75'⇄↑ A. Madou↓ S. Mahrouq
- 75'⇄↑ A. Al Sherooqi↓ E. Simoes
- 78'⇄↑ O. Alishah↓ M. Aliyari
- 78'⇄↑ M. Kazemian↓ M. Goudarzi
- 86'⇄↑ Hanan↓ Anderson Leite
- 86'⇄↑ F. Tobares↓ Juninho Piauiense
- 90'⚽F. TobaresGol · Asist: A. Al Malood2 - 0
- Maç sonu 2 - 0
Öne çıkan istatistikler Tümü →
Maç bilgileri
- Turnuva
- Dünya · AFC Champions League Two
- Tur
- Grup 2. Maç
- Başlama
- 14 Ekim 2026, Çarşamba 19:00 (TSİ)
- Stadyum
- Bahrain National Stadium, Riffa
- Hakem
- Duy Lan Ngo, Vietnam
- İlk yarı
- 0 - 0
- T.D. Muharraq
- Helder Cristovao
- T.D. Gol Gohar
- Seyed Rahmati
Sık sorulan sorular
Muharraq - Gol Gohar maçı ne zaman?
Maç 14 Ekim 2026, Çarşamba, saat 19:00 (TSİ) oynandı.
Muharraq - Gol Gohar maçı kaç kaç bitti?
Maç 2-0 sona erdi.
Muharraq - Gol Gohar maçı hangi stadyumda?
Bahrain National Stadium (Riffa).
Muharraq - Gol Gohar maçının hakemi kim?
Maçın hakemi Duy Lan Ngo, Vietnam.
Muharraq - Gol Gohar maçı hangi turnuvada?
AFC Champions League Two, Grup 2. Maç.
Muharraq bu maçta hangi dizilişle oynadı?
Muharraq 4-2-3-1 dizilişiyle oynadı; teknik direktör Helder Cristovao.
Gol Gohar bu maçta hangi dizilişle oynadı?
Gol Gohar 5-3-2 dizilişiyle oynadı; teknik direktör Seyed Rahmati.
Oyuncu puanları maç sırasında güncellenir. ⚽ gol, ▮ kart, ↓ oyundan çıktı.
Muharraq
Yedekler
- 21S. Jaffar Kaleci
- 32A. Al Khalasi Defans
- 3W. Al Hayam Defans
- 17A. Khaled Rabeea
- 27M. Al Banna
- 18H. Abdulkarim
- 10A. Al Malood Orta saha↑ 66'6.9
- 96R. Kobiljar Orta saha
- 15Hanan Orta saha↑ 86'6.6
- 20A. Madou ↑ 75'
- 7A. Al Sherooqi Forvet↑ 75'6.7
- 9F. Tobares Forvet↑ 86'7.5
Gol Gohar
Yedekler
- 1F. Garousian Kaleci
- 26M. Zahedi Defans↑ 58'6.9
- 76S. Sahraei Defans
- 14A. Jafari Defans
- 60A. Zendehrouh Orta saha
- 9O. Alishah Forvet↑ 78'6.3
- 7M. Fakhrian Forvet
- 70A. Sheikholeslami Forvet
- 88S. Nemati Orta saha↑ 68'6.6
- 13M. Alinejad Forvet↑ 69'6.6
- 69M. Kazemian Orta saha↑ 78'6.2
- 8A. Ashouri Forvet
Takım istatistikleri
Muharraq
| Oyuncu | Puan | Dk | Gol | Asist | Şut | Pas | K.Pas | T.Kap | İkili | Çalım | Faul | Kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Arthur Rezende | 7.7 | 90 | 1 | 0 | 2 (1) | 33/42 | 1 | 0 | 3/7 | 0/0 | 3 | |
| Vladan Đekić | 7.6 | 90 | 0 | 0 | 0 (0) | 18/22 | 1 | 0 | 1/1 | 0/0 | 0 | |
| Amine Benadi | 7.6 | 90 | 0 | 0 | 0 (0) | 37/38 | 0 | 1 | 4/4 | 0/0 | 0 | |
| Facundo Tobares | 7.5 | 9 | 1 | 0 | 1 (1) | 1/2 | 0 | 0 | 1/4 | 0/1 | 0 | |
| Bruno Santos | 7.3 | 90 | 0 | 0 | 0 (0) | 34/40 | 0 | 1 | 2/3 | 0/0 | 0 | |
| Juninho | 7.3 | 86 | 0 | 0 | 2 (2) | 9/17 | 1 | 2 | 8/10 | 2/2 | 0 | |
| Ahmed Bughammar | 7.2 | 90 | 0 | 0 | 0 (0) | 39/42 | 0 | 0 | 3/6 | 2/4 | 0 | |
| Anderson Leite | 7.2 | 86 | 0 | 0 | 1 (1) | 36/41 | 0 | 3 | 3/7 | 0/0 | 2 | |
| Hasan Ali Al Karani | 7.0 | 90 | 0 | 0 | 1 (0) | 36/45 | 0 | 0 | 2/6 | 1/2 | 0 | |
| Soufian Mahrouq | 6.9 | 75 | 0 | 0 | 1 (0) | 4/5 | 0 | 2 | 9/16 | 3/4 | 2 | |
| Abdulwahab Al Malood | 6.9 | 25 | 0 | 1 | 0 (0) | 11/13 | 2 | 0 | 0/0 | 0/0 | 1 | |
| Abdulkareem Diara | 6.9 | 15 | 0 | 0 | 0 (0) | 3/3 | 0 | 1 | 3/4 | 0/0 | 0 | |
| Ahmed Al-Sherooqi | 6.7 | 15 | 0 | 0 | 0 (0) | 3/4 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 | 0 | |
| Elliot Simões | 6.6 | 75 | 0 | 0 | 0 (0) | 11/12 | 1 | 0 | 2/9 | 1/6 | 0 | |
| Hanan | 6.6 | 9 | 0 | 0 | 0 (0) | 2/3 | 0 | 1 | 2/3 | 0/0 | 0 | |
| Mohamed Al-Hardan (K) | 6.3 | 65 | 0 | 0 | 0 (0) | 7/11 | 0 | 0 | 2/5 | 1/1 | 1 |
Gol Gohar
| Oyuncu | Puan | Dk | Gol | Asist | Şut | Pas | K.Pas | T.Kap | İkili | Çalım | Faul | Kart |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mehdi Goudarzi | 7.5 | 78 | 0 | 0 | 0 (0) | 38/40 | 1 | 8 | 10/14 | 0/0 | 2 | |
| Seyed Hosseini | 7.0 | 90 | 0 | 0 | 0 (0) | 62/62 | 1 | 4 | 5/9 | 0/0 | 2 | |
| Mojtaba Najarian | 6.9 | 68 | 0 | 0 | 0 (0) | 14/17 | 1 | 1 | 7/9 | 4/5 | 0 | |
| Masih Zahedi | 6.9 | 32 | 0 | 0 | 0 (0) | 26/31 | 0 | 0 | 0/2 | 0/0 | 0 | |
| Alireza Alizadeh (K) | 6.7 | 90 | 0 | 0 | 0 (0) | 57/64 | 0 | 1 | 1/3 | 0/0 | 0 | |
| Siamak Nemati | 6.6 | 22 | 0 | 0 | 0 (0) | 6/8 | 0 | 1 | 4/5 | 1/1 | 2 | |
| Mohammad Alinejad | 6.6 | 21 | 0 | 0 | 2 (1) | 3/4 | 0 | 0 | 1/2 | 0/0 | 0 | |
| Mohammad Akhbari | 6.3 | 90 | 0 | 0 | 0 (0) | 15/17 | 0 | 0 | 0/0 | 0/0 | 0 | |
| Louay Ben Hassine | 6.3 | 90 | 0 | 0 | 2 (0) | 33/40 | 3 | 0 | 3/6 | 1/2 | 1 | |
| Mohammadreza Abbasi | 6.3 | 69 | 0 | 0 | 2 (0) | 5/5 | 0 | 0 | 1/5 | 0/0 | 1 | |
| Omid Alishah | 6.3 | 12 | 0 | 0 | 0 (0) | 3/6 | 1 | 0 | 1/2 | 1/1 | 0 | |
| Pedram Ghazipour | 6.2 | 90 | 0 | 0 | 0 (0) | 25/31 | 0 | 4 | 5/10 | 0/0 | 1 | |
| Majid Aliyari | 6.2 | 78 | 0 | 0 | 1 (0) | 5/9 | 0 | 0 | 0/5 | 0/1 | 1 | |
| Mohammad Amin Kazemian | 6.2 | 12 | 0 | 0 | 0 (0) | 2/3 | 0 | 0 | 0/2 | 0/0 | 0 | |
| Milad Kor | 5.9 | 58 | 0 | 0 | 0 (0) | 36/43 | 0 | 0 | 1/7 | 0/0 | 3 | |
| Mohammad Erfan Masoumi | 4.9 | 55 | 0 | 0 | 0 (0) | 50/54 | 0 | 1 | 1/5 | 0/0 | 2 |
Bahis siteleri
Aralarındaki maçlar (son 1)
Atılan goller: Muharraq 2 – 0 Gol Gohar
Group B
Son güncelleme: · Veri kaynağı: API-Football